0544 760 1106
Instagramda takipçi arttırma

Instagram’da Takipçi Arttırma

Instagram hesaplarında takipçinin arttırılması için yeni paket ücretlerinden yararlanabilirsiniz. Binlerce kişi tarafından takip edilen bir hesap sahibi olmak için tek yapmanız gereken takipçi sayısının arttırılması amacıyla satın alma taleplerinizi iletmek olacaktır. Türkiye’nin dört bir yanında tüm kullanıcılarının mağdur olmaması, istedikleri zaman yeni paket siparişlerini iletebilmeleri amacıyla hizmet veriliyor.

Yirmi dört saat canlı destek hattında bilgi verilebilirken, direkt olarak e- posta adresi veya telefon numaralarından da bilgi alabilirsiniz. Türkiye’de Türk hesaplar sayesinde, hesapların tamamen gerçek olması nedeniyle gerçek bir takipçi yapısı ortaya çıkıyor. Instagramda takipçi arttırma işlemleri için 1 K, 3 K, 5 K, 10 K olarak değişen dört farklı paket için sipariş verme fırsatınız bulunuyor.

Instagram Türk Takipçi Satışı

Yenilenen paket fiyatları için Türkiye’de gerçek Türk hesapla üzerinden yapılan takipçi satın alma işlemlerinde 1000 takipçi için 7,5 Türk Lirası belirlenmiştir. Buna ek olarak 3000 kişilik olan takipçi satın alma paketinde 20 Türk Lirası ücret bulunuyor. Instagramda takipçi arttırma yeni paketlerinden olan 5000 kişilik paketin 32 Türk Lirası ücreti bulunuyor. 10 bin takipçi paketi için sipariş vermek istediğiniz durumda ise 60 Türk Lirası olarak tanımlanan paket ücretini ödemeniz yeterlidir.

12 saat içerisinde, satın aldığınız paketteki tüm takipçiler hesabınızı takip etmeye başlayacaktır. Bu sürecin Türkiye’de Türk hesap sahiplerinin oluşturduğu gerçek hesaplarla gerçekleşiyor olması da sürecin avantajlı ve güvenli olmasını sağlıyor. Siparişlerinizi vermek için aşağıdaki iletişim seçenekleri ve bilgileri üzerinden başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Instagram Şifre Vermeden Takipçi Satın Al

Yeni takipçi paketleri için Türkiye’de binlerce müşteriye hiçbir şekilde şifre talep edilmeden hizmet verilmeye devam ediliyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, gün içerisinde yeni beğeni veya takipçi paketlerini satın alabilirsiniz. destek@turktakipcial.com mail adresinde müşterilerin takipçi paketi başvurularını yapması mümkün oluyor. +90 (537) 490 44 63 ile +90 (530) 655 90 07 telefon numaralarıyla da Instagramda takipçi arttırma işlemleri için paket satın alma başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir