0544 760 1106
İnstagram’da Repost Nasıl Yapılır?

İnstagram’da Repost Nasıl Yapılır?

Instagram günümüz teknolojisinde en çok kullanılan uygulamadan birisidir. Burada fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilir, firmamızdaki ürünleri satışa çıkarabilirsiniz. Yine fotoğraf ve videonuzu hikâyenize paylaşabilir, instagram üzerinden sevdiklerinizle masajlaşabilirsiniz. İnstagram genellikle fotoğraf ve video yüklemek için kullanılan bir uygulamadır. Yalnız arkadaşlarınızın yüklediği fotoğraf ve videolarını İnstagram üzerinden duvarınıza paylaşamazsız. Bunu yapabilmeniz için repost uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Repost arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraf ve videolarını İnstagram’da paylaşmaya yarar. Birçok kişinin kullandığı bu uygulamayı siz ilk kez kullanacaksınız instagram’da repost nasıl yapılır diyebilirsiniz.

İnstagram’da Repost Yapmanın Kolay Yolu

Repost uygulamasını indirirken güvenilir olmasına çok dikkat edin. Güvenilir olmayan uygulamayı indirdiğinizde hesabınız bod olabilir ya da hesabınız başka kişiler tarafından çalınabilir. Ayrıca repost ücretli ve ücretsiz gibi çeşitleri bulunur.Instagram’da repost nasıl yapılır diye merak ediyorsanız şu talimatları izleyebilirsiniz.

  • Repost for instagram uygulamasını indirin ve açın.
  • Home tuşuyla ana ekrandan instagram uygulamasına geçin.
  • Repost etmek yani paylaşmak istediğiniz uygulamaya gelin ve köşede yer alan 3 noktanın üstüne tıklayın.
  • Açılan küçük pencerenin içinde paylaşım URL’sini kopyala tuşuna tıklayın.
  • Tekrar repost for instegram uygulamasına gelin ve bu uygulamayı açtığınızda gönderi üst üste gelmiş bir şekilde karşınıza çıkacaktır.
  • Daha sonra repost etmek istediğiniz fotoğraf ve videoyu kimden aldığınızı gösteren bölümü belirleyin. Ücretsiz repost uygulamasında başkasından aldığınız fotoğraf ve videonun sahibinin ismi çıkar. Yani aldığınız kişinin ismini kayıp edemezsiniz.
  • Son olarak Dark/Light seçeneğine gelerek paylaşacağınız gönderinin arka planını düzenleyin ve repost tuşuna basarak işlemi sonlandırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir