0544 760 1106
İnstagram Üzerinden Engellenyeleri Nasıl Görebilirim?

İnstagram Üzerinden Engelleyenleri Nasıl Görebilirim?” Arkadaşlarınız ile zamanla aranız bozulabilir. Hatta ileriye giden durumlarda arkadaşlarınız sizleri engelleyebilir, engellendiğinizi düşünüyorsanız bu yazı sizler için iyi bir rehber olabilir. Moralinizi bozmayın belki de arkadaşınız sadece İnstagram hesabını kapatmıştır. Şimdi tüm detaylarıyla sizlere İnstagram üzerinden engellenip, engellenmediğinizi anlatacağız.

İnstagram’da Kişilerin Beni Engellediğini Nasıl Anlarım?

Oldukça basit birkaç adımı takip ederek birilerinin sizleri engelleyip, engellemediğini anlayabilirsiniz. Şimdi sizlere maddeler halinde birkaç yöntem vereceğiz. Bu yöntem ile kişilerin sizi engelleyip, engellemediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

  • Hesabınızdan çıkış yapın, engellediğini düşündüğünüz kişinin ismini tarayıcıya yazarak kontrol sağlayın.
  • Örn: İnstagram.com/Kullanıcı adı şeklinde rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Elbette bu sayede engellenip, engellenmediğinizi öğrenebilirsiniz. Neden engellendiğinizi merak ediyorsanız, öncellikle farklı bir hesap açmalı, hesabın görünümünü değiştirmelisiniz. Yani kısaca fake bir hesap ile hedeflediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Bu yöntemi önermiyoruz, engellendiyseniz bir nedeni vardır ve karşınızdaki kişiye zorla ulaşmak durumu daha kötüye sokacaktır. Turtakipcial.com ile daha çok insana ulaşma şansını elde edebilirsiniz. İnstagram takipçi hizmeti ile kazanan siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir