Takipçi satın almak için müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.
0 530 655 90 07

Instagram Takipçi

Instagram takipçi sayınızı yükseltmek için sizin için hazırladığımız %100 türk takipçilerden oluşan paketlerden birisini alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlı yüksek kalite instagram takipçi servisi ile popüler olmaya hazır olun!

Instagram Takipçi Paketleri

turktakipcial.com güvencesiyle aşağıdaki paketlerden biri seçerek Instagram takipçi satın al ve hesabını güvenli bir şekilde büyüt!


Instagram Takipçi Arttırma

Instagram bu günlerde neredeyse hepimizin kullandığı, kullanmayanların bile aşina olduğu bir sosyal platform haline geldi. Üstelik bu platform sosyal medya danışmanlığı gibi yeni iş sektörlerini doğurmuş, bunun dışında da instagram üzerinden para kazanılmaya da başlanmıştır.

İşin ticari yanını bir kenara bırakacak olursak popülarite teknolojinin ilerlemesiyle sosyal medya sayesinde belli olmaya başladı. Ünlülerin bile ne kadar tanındığını instagram takipçilerinin sayısıyla ölçmek mümkün. Ünlü olmasanız bile takipçi sayınız arkadaş çevrenizde de farklı karşılanır. Çok takipçisi olan kişilere imrenerek bakılır.

Instagram takipçi arttırma işlemi için ise sitemizdeki paketlerden birini satın alabilirsiniz. Sitemiz sadece %100 gerçek Türk takipçiler sunar ve bunun için hesabınızın şifresini vermenize de gerek yoktur. Uygun fiyatlardaki paketlerimizden birini seçerek hemen popüler olun!


Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Takipçi Alabilirim?

Bizimle iletişime geçerek istediğiniz adette takipçi alabilirsiniz.

Takipçiler Türk mü?

Hesabınızı takip eden takipçiler %100 türk ve aktif kişilerdir.

Şifremi Girmem Gerekiyor mu?

Instagram takipçisi alırken sadece kullanıcı adını vermeniz yeterlidir. Şifrenizi girmeniz gerekmemektedir.

Takipçierimde Düşüş Yaşanır mı?

Gönderilen takipçiler aktif kullanıcı oldukları için takipçi sayınızda düşüş yaşanabilir. Düşüş olması durumunda 1 kerelik telafi hizmetimiz bulunmakta.

Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Siparişinizi verdikten sonra 12 saat içerisinde takipçileriniz hesabınıza yüklenir.

Yüksek Alımlarda Fiyatlarınız Değişiyor mu?

10.000 üstü takipçilerde size özel fiyat verilmektedir. Adet yükseldikçe birim fiyatı düşmektedir.

Cart Overview