0544 760 1106
instagram takipçi satın al ucuz

Instagram Takipçi Satın Al Ucuz

Satışına devam edilen 4 farklı takipçi paketi için başvurularınızı instagram takipçi satın al sayfasında belirtilen fiyatlar üzerinden yapabilirsiniz. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan web sitesine giriş yapabilir, Türk aktif takipçiler için seçmiş olduğunuz takipçi paketiyle birlikte çok düşük ücretlerle hizmet alabilirsiniz. 7,5 Türk Lirası tutarına 1000 takipçi satın alabilirken, adet fiyatının düştüğü 10 bin takipçinin satışının yapıldığı pakette ise 60 TL ücret belirlenmiştir.

Takipçi satın almak isteyen herkes tarafından sadece maksimum 10 bin kişiye yönelik değil, çok daha fazla hesap için başvuruların yapılması mümkün oluyor. Güvenilir, hızlı sonuç alınabilen, maksimum 12 saat içerisinde tüm hesapların takip etme işleminin yapıldığı çalışmalar gerçekleştiriliyor. Eğer bir süre sonra takipçi sayısında, takip eden hesaplardan dolayı düşüş olursa, eksik miktar 1 sefere mahsus ücretsiz yenilenecektir.

Instagram Takipçi Satışı

Türkiye’de tüm müşterilerin özellikle yeni dönemde son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirilen satışlar nedeniyle Instagram’da takipçi talep ettikleri biliniyor. Bu durum nedeniyle özellikle Instagram takipçi satın al ucuz butonuna tıkladığınızda, web sitesinde yer alan 1000 ile 10 bin arasında değişen tüm paketler için başvuruda bulunabilirsiniz.

1000, 3000, 5000 ve 10 bin takipçi seçenekleriyle siparişlerinizi oluşturabilir, yüksek kalitede takipçiyi direkt olarak Türk hesaplara sahip olacak şekilde temin edebilirsiniz. Alacağınız hesaplar Arap yarımadası bünyesinde veya Tayland’da açılmış olan hesaplar olmayacaktır. Türkiye’de, ülkemizde her an karşılaşılabilecek gerçek hesap yapısıyla oluşturulan ve özel olarak hizmet verilmeye devam edilen hesaplardır.

Instagram Türk Takipçi Satın Al

Yeni kampanyalarla müşteriler için tam olarak isteklerini karşılayabilecek şekilde uygun fiyatlı paketlere ilgi gösterilmeye devam ediliyor. Özellikle yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişime geçebileceğiniz canlı destek hattı bulunuyor. Buna ek olarak tüm müşteriler tarafından hem alınan paketler hem de alınacak paketler için destek@turktakipcial.com mail adresinden bilgi alınabiliyor. Canlı destek ve mail adresinin yanı sıra web sitesinde Instagram takipçi satın al ucuz ve ekonomik satış işlemleri, +90 (537) 490 44 63 ile +90 (530) 655 90 07 telefon numaralarını aradığınızda gerçekleştirilebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir