0544 760 1106
instagram silinen hesap adı

İnstagram Silinen Hesabın Kullanıcı Adını Nasıl Geri Alabilirim?” Geri alınabilir mi? Aslında pek çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesi İnstagram kuralları gereği silenen hesapların kullanıcı adını tekrar almanın mümkün olmadığını söylüyor. Yapılan yeni güncellemeler ile birlikte birkaç adımı takip ederek İnstagram eski kullanıcı, silenen kullanıcı adlarını geri alabilirsiniz İsterseniz geri alabileceğiniz durumları detaylı bir şekilde sizlere anlatalım.

İnstagram Silenen Hesapları, Kullanıcı Adlarını Geri Alma Yöntemi

İnstagram silinen kullanıcı adını geri almak için takip etmeniz gerek ilk yöntem için ihtiyaç duyacağınız tek şey zamandır. Zaman içinde o kullanıcı adı veritabanı üzerinden silinir. Bu sayede sizden önce biri o kullanıcı adı üzerine kayıt olmazsa, sizler önce davranarak bu kullanıcı adını alabilirsiniz.

Bir diğer yöntem de ise tek yapmanız gereken iyi bir iletişim kurmak. İnstagram destek ekibinin size sorduğu soruları net ve kesin bir şekilde cevaplayarak eski kullanıcı adınıza sahip olabilir ya da silenen bir kullanıcı adına erişim sağlayabilirsiniz. Takipçi, İnstagram beğeni ve bilgi ihtiyacınız için Turktakipcial.com sizlere her zaman en iyi çözümü sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir