0544 760 1106

Instagram Otomatik Beğeni

Instagram aylık otomatik beğeni ile ay boyunca atacağınız sınırsız gönderiye otomatik olarak beğeni gelmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek kalitede %100 türklerden oluşan beğeni paketlerimizi ekonomik fiyatlara alabilirsiniz.

Instagram Beğeni Paketleri

Aşağıdaki paketlerden birini seçerek ay boyunca paylaşacağınız sınırsız gönderiye instagram aylık otomatik beğeni alabilirsiniz.


İnstagram Beğeni

İnstagramda ne kadar takipçiniz olursa olsun gönderileriniz beğeni almadıktan sonra sizi kimse dikkate almayacaktır. Bu yüzden instagram beğeni uygulaması instagramın en gerekli uygulamasıdır. Ayrıca beğeni alsanız da beğenenlerin bot olması da güvenilirliğinizi azaltır. Bu yüzden sitemizde %100 gerçek Türk instagram kullanıcıları tarafından beğeni yapılan paketlerimizden faydalanmanız en doğrusudur. Üstelik size sunduğumuz paketlerin fiyatları da oldukça uygun.

Sitemizin instagram beğeni paketleri ile gerçek kullanıcıların fotoğraf veya videonuzu beğenmesini ve sizden haberdar olmasını sağlayabilir, bununla birlikte gönderinizi beğenen kişinin aktiviteleri göründüğünden dolayı gönderileriniz daha fazla görüntülenebilir. Bu sayede gerçek beğeni yapan gerçek takipçilere ulaşabilirsiniz. Gönderilerinizin beğenilmesi instagramın keşfet kısmında da yer alabilmenizi sağlar. Bütün bunlar için sitemizdeki paketlerden birini seçerek hemen profilinizi renklendirebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Beğeni Alabilirim?

Bizimle iletişime geçerek 1 ay boyunca paylaşacağınız sınırsız gönderiye istediğiniz adette beğeniyi otomatik olarak alabilirsiniz.

Beğenenler Türk mü?

Gönderileriniz beğenecek olan kullanıcılar %100 türk kullanıcılardır.

Şifremi Girmem Gerekiyor mu?

Instagram beğeni paketi alırken sadece kullanıcı adını vermeniz yeterlidir. Şifrenizi girmeniz gerekmemektedir.

Beğeniler Otomatik Olarakmı Gelecek?

Paketi aldıktan sonraki 1 ay içerisinde paylaşacağınız tüm gönderilere instagram beğenileri otomatik olarak gelecektir.

1 Aylık Süre Paketi Aldığım An Başlar mı?

Ödemesini gerçekleştirip servisi aldığınız an 1 aylık süreniz başlamaktadır.

Yüksek Alımlarda Fiyatlarınız Değişiyor mu?

Gönderilerinize daha fazla beğeni gemesini istiyor iseniz bizden özel fiyat alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.