0544 760 1106
Facebook'da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Facebook’da Canlı Yayın Nasıl Yapılır?” Tüm detaylarıyla iyi bir canlı yayın nasıl yapılır, bu içerikte sizlere en detaylı şekilde açıklayacağız. 2016 yıllından itibaren yayın hayatına başlayan bu özellik, pek çok kişi tarafından sevildi. Kimileri ise daha yeni, yeni keşfetmeye başladı. Yeni keşfeden kişilere rehber olması için böyle bir yazı hazırlamaya karar verdik.

 

Facebook Live Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar kamerası, telefon kamerası gibi cihazlar yardımıyla gerçek zamanlı olarak Facebook’da yayın yapma işlemine Facebook live denir. Kişisel olarak kullanabileceğiniz gibi, kurumsal olarak da bu özelliği kullanabilirsiniz. Mağazanızdan yapacağınız yayınlar ile açık artırmalar düzenleyebilir, daha çok insana en etkili şekilde, birebir olarak ulaşabilirsiniz. Maddeler halinde nasıl yayın açabileceğinizi sizlere anlatalım.

  • Arama sekmesinde yer alan kamera simgesine tıklayın.
  • Kamera ve mikrofon için erişim izni verin.
  • Karşınıza çıkan ekranda canlı seçeneğine tıklayın.
  • Gizlilik ve görüntü ayarları, açıklamalar kısmını ve konumunuzu düzenleyin.

Artık canlı yayın yapmaya hazırsınız! Videonuza mercekler ekleyebilir, filtreler ile daha efektif bir hale getirebilirsiniz. Facebook’da daha çok insana ulaşabilmek için Turktakipcial.com farkı ile Facebook beğeni işleminden faydalanabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir