Takipçi satın almak için müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.
0 530 655 90 07

Facebook Sayfa Beğeni

Facebook hesabınızdan paylaştığınız gönderilerinize, yüksek kalitede %100 türk kullanıcılardan oluşan facebook sayfa beğeni paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Paylaştığınız gönderilerin binlerce beğeni almasını sağlayarak popüler olun!

Facebook Sayfa Beğeni Paketleri

Facebookta paylaştığınız gönderilerin binlerce beğeni almasını istiyor iseniz aşağıdaki facebook sayfa beğeni paketlerimizden birini alabilirsiniz.


Facebook Beğeni

Facebook ortaya çıktığı zamandan bu yana kullanılmaya devam eden ve dünyadaki her insanın bildiği, çoğunun da bulunduğu bir sosyal medya platformudur. Facebook için satın alacağınız beğeni sayfanızın veya bireysel hesabınızın imajını güçlendirmekle beraber popülarite kazanmanıza da neden olur. Sitemizde %100 gerçek Türk takipçilerden oluşan paketlerimizden birini seçerek profilinizin zenginleşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunun için şifrenizi de vermenize gerek yoktur.

Sitemizden satın alacağınız beğeniler tamamen gerçek ve aktif kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu sayede yapay bir görüntü veren botlardan uzak bir şekilde popülerleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Facebook beğeni işleminiz saniyeler içinde gerçekleşecek, bununla beraber gönderilerinize erişim ve etki alanı da oldukça artacaktır.


Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Beğeni Alabilirim?

Facebook hesabınızda paylaştığınız gönderiye beğeni almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size 7/24 destek vermekteyiz.

Beğenenler Türk mü?

Gönderileriniz beğenecek olan kullanıcılar %100 türk kullanıcılardır.

Şifremi Girmem Gerekiyor mu?

Facebook sayfa beğeni hizmeti alırken şifrenizi girmeniz gerekmemektedir. Gönderi linkiniz ile alabilirsiniz.

Beğenilerde Düşüş Yaşanırmı

Beğenecek kişiler aktif kullanıcılar oldukları için çok azda olsa düşüş yaşanabilir.

Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Gönderinize beğeniler 0-6 saat içerisinde gelmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak değişmektedir.

Cart Overview