0 530 655 90 07
Facebook Beğeni Satın Al

Facebook Beğeni Satın Al

Kısa süre içerisinde teslimat yapılan, ödemelerin ve hizmetlerin güvenli olduğu web sitesinde, Facebook beğeni satın al sayfasına girildiğinde tüm paketler listelenmiştir. 50 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteren ücretlere sahip olan paketlerin kullanıcı detayları, teslimat ile nasıl satın alınabileceklerine dair detaylar için hizmet alabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca canlı destek, müşteri hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde global kullanıcılarla beğeni talep etme olanağı bulunuyor.

Facebook Sayfa Beğenisi Satın Al

Global hesap türleri için tüm işlemleri Facebook beğeni satın al butonuna tıklayarak resmi site bünyesinde belirtilen fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Yenilenen fiyat ortalamasıyla müşterilerin faydalanabilecekleri şekilde beğenilerin 1000, 3000, 5000 veya 10.000 kişilik paketler için verilmesi sağlanıyor. Yeni fiyat aralıkları, indirimli paketler üzerinden binlerce kişinin başvuruda bulunmasına neden oluyor. Sayfa beğenilerinde paket ücretleri ise global kullanıcıların tanımlandığı sistemde 50 TL, 140 TL, 220 TL ve 400 TL olarak belirlenmiştir. Almak istediğiniz pakete ana sayfadaki sosyal medya hizmet türünü seçtikten sonra yönlendirileceğiniz sayfada, “Hemen al” butonuna tıklayarak erişebilirsiniz.

Satın alacağınız Facebook beğeni paketinin hiçbiri için herhangi bir nedenle sizden hesabınızın şifresi istenmez. Bu süreçte sizin kişisel bilgileriniz veya hesabınızın kullanıcı bilgileri de güvenlik sorunu olmaksızın yönetilebilecektir. Global kullanıcılarla oluşturulan sistemde hesabınızın binlerce kişi tarafından beğenilmesini istiyorsanız, site bünyesindeki paketler için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ekonomik Facebook Beğeni Satışları

Facebook beğeni satın al butonuna tıklandığında her müşteri tarafından direkt olarak paketlerin ücretlerine uygun şekilde ödemelerin resmi sayfada yapılması mümkün oluyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan giriş yaparak, Türk Lirası para birimiyle ödeme yapma olanağınız bulunuyor. Türkiye’de destek@turktakipcial.com mail adresi üzerinden tüm müşterilerin soru sorması, paket bilgileriyle ilgili başvurularını iletmesi mümkün oluyor. Bilgi edinilmesi için özellikle +90 (537) 490 44 63 ile +90 (530) 655 90 07 telefon numaraları aracılığıyla her bir müşteri tarafından Facebook paylaşım ve sayfa beğenilerinin alınması mümkün oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir