0544 760 1106
facebook sayfa beğeni

Facebook Sayfa Beğeni Satın Al

Facebook sayfa beğenisinin gerçek hesaplarla elde edilmesi için Türkiye’de Facebook sayfa beğeni satın al butonuna tıklayarak hesap bilgilerinizle sipariş edebiliyorsunuz. Müşterileri için Facebook sayfasının şifre bilgileri yerine sadece sayfa adının paylaşılmasıyla birlikte çok yüksek miktarlarda beğeni alınabiliyor. Minimum 1000 hesaplık paketler, global hesap yapısıyla tüm kullanıcıların faydalanabileceği şekilde özel olarak değerlendiriliyor. 4 farklı paket türü arasından, canlı destek, mail adresi veya telefon numarasıyla bilgi alınması mümkün oluyor.

Facebook Sayfa Beğeni Satışı

Çeşitli paketlerle Facebook bünyesinde hesabınız için sayfa beğenilerine yönelik satış işlemlerini gerekleştirebilirsiniz. Türkiye’de herkes için özel olarak belirlenen sayfa beğeni paketlerinde öncelikle destek ekibiyle iletişime geçilmesi gerekiyor. Ardından, belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda hesabınıza birkaç saat içerisinde beğeniler eklenecektir. Başlangıçtaki beğeni sayınız ve işlem sonundaki beğeni sayınız kayıt altına alınır. Her bir paket doğrudan Facebook sayfa beğeni satın al sayfasında yer alan paket çeşitleri için faydalanılabilecek şekilde indirimlerle değerlendiriliyor.

Bir süre sonra, aktif hesap sahipleri tarafından hesabınızı takipten çıkmaya yönelik bir girişimde bulunulur ve hesabınızın beğenisi azalırsa, bu durumda tekrar beğeni güncellemesi isteyebilirsiniz. Örnek olarak 1000 adet olarak tanımlanan paketten aldıysanız, aradan bir süre geçtiğinde 700 takipçiniz kaldıysa, eksilen miktarı bir seferlik ücretsiz şekilde karşılamak mümkün oluyor.

Facebook Sayfa Beğeni Paketleri

Özel olarak siparişlerin müşteriler tarafından her zaman verilebilir olması amacıyla telefon numaralarıyla, canlı destek hattıyla veya mail adresinden bilgi edinilebiliyor. Müşteriler tarafından Türkiye’de destek@turktakipcial.com mail adresine gönderilecek mail aracılığıyla, Facebook sayfa beğeni satın al kategorisindeki paket türlerinden biri için talep oluşturulabiliyor. Bu talep ayrıca Türkiye’de herkes tarafından özellikle +90 (537) 490 44 63 ile +90 (530) 655 90 07 telefon numaralarıyla oluşturulabiliyor.

Bilgisayardan veya mobil cihazlardan web sitesine giriş yapabilir, hangi ürünler için nasıl bir hizmet alabileceğinize dair detayları öğrenebilirsiniz. Türkiye’de gerçek hesaplar üzerinden, global kullanıcı portföyü aracılığıyla tüm sayfa beğeni paketlerinden yararlanılması mümkün oluyor. sayfanız için 1000, 3000, 5000, 10000 hesaplık paketler için sipariş verilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir