0544 760 1106
Facebook Mesenger Grup Kurma Nasıl Yapılır?

Facebook Mesenger Grup Kurma Nasıl Yapılır?” Arkadaşlarınızla birlikte daha akışkan bir sohbetin içinde olmak. Devamlı olarak bağlantı halinde kalmak istiyorsanız, rehberimizden yararlanabilirsiniz. Elbette sadece arkadaş grupları için değil, iş grupları, hobi gruplarınız dahil olmak üzere pek çok farklı grup kurabilir ya da gruplara dahil olabilirsiniz. Başka gruplara dahil olmak için kişilerin, sizi gruba eklemesi gereklidir.

Tüm Detaylarıyla Messenger Grubu Nasıl Kurulur?

Facebook Messenger uygulaması, anlık sohbet için en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Aşağıda yer alan adımları takip ederek sizlerde Facebook Messenger grubu kurabilirsiniz.

  • Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Messenger uygulamasına giriş yapın.
  • Aktif Gruplar, Aramalar sekmesini bulup, tıklayın.
  • Karşınıza gruplar kısmı çıkacaktır. Bu kısıma giriş yaptıktan sonra Grup kur tuşuna basarak rahatlıkla grup kurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Daha sonra dilerseniz grup adını belirleyebilir, grup resmini değiştirebilirsiniz. Daha çok insana ulaşmak, daha çok arkadaş edinmek ya da kurumsal, bireysel hesabınızı güçlendirmek ister misiniz? Turktakipcial.com olarak sizlere Facebook beğeni, takipçi hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir