0544 760 1106
Facebook Hesap Varisi Nedir?

Facebook Hesap Varisi Nedir?” detaylı bir şekilde bu konuyu irdelemeye ne dersiniz? Hadi başlayalım. Vefat etmeniz halinde hesabınızı yönetecek kişiye verdiğiniz yetkiler bütünüdür. Hesap varisi seçmenizin ardından belirli kriterleri cevaplamanız ve varisinizin tam erişime ulaşabilmesi için keskin hatlar çizmeniz gerekiyor. Bu sayede ölümünüzün ardından hesabınızı bıraktığınız kişi, yaşarken belirtiğiniz istekler doğrultusunda istediğiniz her şeyi yapabilir.

Facebook Hesap Varisi Ne İşe Yarar?

Facebook hesap varisi, seçmiş bulunuyorsanız kesinlikle bunları bilmenizde yarar var. Seçtiğiniz kişi ölümünüzün ardından hesabınıza tam olarak erişecek ve yaptığınız her şeyi, tüm hareket dökümünüzü görebilecek seviyeye gelecektir. Hesap varisinin yetkileri ise şu şekildedir:

  • Başkalarının sizleri etiketlediği gönderileri kaldırabilir.
  • Profilinizin en üst kısmına bir anma gönderisi oluşturabilir.
  • Ölümüzün ardından gelen arkadaşlık isteklerinizi cevaplayabilir.
  • Anma gönderileri arasından hangisinin profilinizde gösterileceği, gösterilmeyeceğini seçebilir.

Korkmanıza gerek yok. Hesap variniz şifrenizi bilmediği sürece sizin adınıza paylaşım yapamaz ve mesajlarınızı göremezler. Yaşarken sosyal medya da aktif olmak ve popüler bir hesaba dönüşmek istiyorsanız. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanarak en İyi Facebook beğeni hizmetini satın alın. Turktakipcial.com her zaman sizin yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir