0544 760 1106
Facebook Gruplarının Hepsinden Nasıl Çıkılır?

Facebook Gruplarının Hepsinden Nasıl Çıkılır?” belki de bir çoğunuzun kabusu olan bir konuyu irdeleyeceğiz. İstediğiniz dahilinde ya da istediğiniz dışında Facebook’da birçok gruba dahil olduğunuz bir gerçek. Hepsinden tek tek çıkmak meşşakatli geldiği için belki de hiç bir zaman çıkmaya yeltenmediniz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız yöntem ile birkaç basit adımı takip ederek yer aldığınız tüm gruplardan ayrılabilicekesiniz

Facebook’da Tüm Gruplardan Çıkma Yöntemi

Belirli gruplara zaman içinde dahil olmuş ve artık aktif olmadığı, artık sevmediğiniz için bu gruplardan ayrılma ihtiyacı ve takipten çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu en doğal hakkınız ve bu hakkınızı bizler savunabilmek için oldukça özel bir yöntemi sizlerle paylaşacağız. Bu sayede dahil olmak istemediğiniz gruplardan basit birkaç adımın ardından çıkabileceksiniz.

  • Öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız, giriş yaptııktan sonra gruplar sekmesine gidin.
  • Gruplar sekmesinde, ayarlar kısmını göreceksiniz, bu kısma tıklayın.
  • Takiptesin seçeneğini işareyetlereyek, katıldığınız tüm grupları sıralı olarak görebilirsiniz.
  • Tek yapmanız gereken hızlı bir şekilde takipten çık, gruptan ayrıl seçeneğine tıklamak olacakıtr.

Artık hiç bir gruba dahil değilsiniz. Kişisel ya da kurumsal hesabınızı büyütmek için Facebook post beğeni hizmetimizden yararlanın. Türk Organik kullanıcılar ile takipçi sayınız artsın. Turktakipcial.com kusursuz bir hizmet sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir