0544 760 1106
facebook begeni hilesi

Facebook Beğeni Hilesi

Facebook bünyesinde binlerce sayfanın özel olarak beğeni satın aldığı biliniyor. Bu süreçte sayfanın hem daha popüler olmasını sağlamak hem de daha hızlı bir şekilde gelişmesini sağlamak için siz de çok uygun fiyatlarla beğeni satın alabilirsiniz. Tüm bu işlemler direkt olarak global kullanıcılar aracılığıyla gerçekleştirildiği için, beğeni amacıyla yönetilen dünya genelinde binlerce hesap üzerinden bu işlemler sürdürülüyor. Sayfa sahipleri tarafından Facebook beğeni hilesi ile sayfanın beğenilerinin arttırılması amacıyla 1000 ila 10 bin beğeni arasında ücretleri belirlenen paketler satın alınabiliyor.

Facebook Beğeni Satışı

Sayfanızın çok daha hızlı gelişmesini sağlamak amacıyla satın alabileceğiniz Facebook beğeni paketi için hiçbir şekilde müşterilerin hesap şifreleri talep edilmeyecektir. Aynı zamanda, sizi takip eden hesapları takip etme zorunluluğu gibi bir durumla da karşılaşılmıyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet alabilir, başvurunuzu yaptıktan sonra çok kısa süre içerisinde, belirlediğiniz sayıdaki kullanıcının sayfayı beğenmesi sağlanacaktır. Telefondan veya tabletten de, bilgisayarda olduğu gibi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimler ve özel kampanyalarla müşterilerine hizmet vermeye devam eden Turktakipcial güvencesiyle, gün içerisinde farklı sosyal medya hesaplarınız için de aynı işlemleri yapabilirsiniz. Alacağınız paket için ödemeleri sistemdeki satış sayfasına giriş yaptığınızda ücretleri de dahil olacak şekilde her türlü detayıyla öğrenebiliyorsunuz. 1 K, 3 K, 5 K, 10 K olarak değişiklik gösteren paket seçeneklerinden birini veya birkaçını seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Sistemde sadece 10 bin değil, çok daha fazla hesap kayıtlı olduğu için direkt olarak en yüksek paketin üzerindeki başvuruların da karşılanması mümkün oluyor.

Facebook Sayfa Beğeni Paketleri

Türkiye’de müşterilerin çok uygun ücretler karşılığında gerçekleştirebileceği bu işlemler için özel olarak indirimlerle web sitesinde hizmet verilmeye devam ediliyor. Facebook beğeni satışı için destek@turktakipcial.com mail adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda direkt olarak +90 (537) 490 44 63 ile +90 (530) 655 90 07 telefon numaraları üzerinden de Facebook ve diğer sosyal medya araçları için beğeni – takipçi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir