0544 760 1106
Çalınan Facebook Hesabımı Nasıl Geri Alabilirim?

Çalınan Facebook Hesabımı Nasıl Geri Alabilirim?” Hesabınız çalındıysa, kurtarma işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşuyor. Bu yüzden endişelenmeyin, sizlere anlatacağımız adımları dikkatli bir şekilde takip ederek. Hesabınızı çok kısa bir süre içinde kurtarabilir ve aktif bir şekilde yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Turtakipcial.com sizlere her zaman en hizmeti, en iyi bilgileri sunar.

Facebook Hesabım Çalındı Nasıl Kurtarabilirim?

Facebook kullanıcıların güvenliğine fazlasıyla önem veriyor. Bu yüzden hesabınızı kurtarmanız için özel bir url geliştirmiş durumda. Takip edeceğiniz adımları aşağı kısımda maddeler halinde sıralayacağız, sıralı bir şekilde takip ederek hesabınızı rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

  • İlk olarak yapmanız gereken https://www.facebook.com/hacked adresini ziyaret etmek olacaktır.
  • Hesabınızın güvenliğini sağlamanız, hesabınızın size ait olduğunu anlamaları için belirli birkaç soru ile karşılaşacaksınız.
  • Her soruyu dikkatli bir şekilde cevaplamaya, cevapları doğru girmeye özen gösterin. Girdiğiniz her doğru cevap da hesap kurtarma sayfasına yönlendirme şansınız artacaktır.
  • Daha önce girdiğiniz bir cihazdan, yukarıda yer alan url’ye girmeye özen gösterin. Bu sayede daha hızlı bir şekilde yeni şifre atama sayfasına yönlendirebilirsiniz.

Tüm bu adımları dikkatli bir şekilde takip ederek hesabınızı kurtarma şansına sahipsiniz. Facebook beğeni için doğru yerdesiniz, Turktakipcial.com yüksek kalite standartlarına uygun olarak sizlere hizmet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir